Путін зробить Зеленському пропозицію по Донбасу, розкриті всі карти: “не може змиритися”

Про це в інтерв’ю розповів політик і російський опозиціонер Леонід Гозман, передає Обозреватель.

загрузка...

За його словами, Володимир Путін на нормандському саміті може погодитися на мирне вирішення питання Донбасу, “але не тому, що він хоче”.

Загрузка...

“Нашому керівництву абсолютно не потрібна мирна Україна. Нашому керівництву потрібна Україна, в якій війна. І з цього треба виходити. Це не означає, що вони не підуть на мир. Може бути, і підуть, але не тому, що хочуть”, – підкреслив Гозман.

Опозиціонер впевнений, що Володимир Путін у будь-якому випадку буде думати про війну з Україною, адже Кремль не може змиритися з незалежністю колишніх країн, які входили до складу СРСР.

“Безумовно (будуть думати про війну – ред.). Тому що внутрішньо вони не можуть прийняти незалежність України.Питання незалежності всіх інших республік колишнього Радянського Союзу, крім України та Білорусі, більш-менш вирішене. А ось питання незалежності України та Білорусі – не вирішено. Вони не згодні на це. Повторення тез про “один народ”, “одна мова” та інші дивні заяви пов’язані саме з цим”, – не сумнівається російський політик.

Гозман також згадав у цьому контексті слова режисера Олега Сенцова, які той сказав на церемонії вручення йому премії імені Сахарова.

“Він говорив дуже розумні слова і, зокрема, про те, що, на його думку, Путін хоче війни. Я з цим згоден”, – резюмував політик у спілкуванні з журналістами.

Донбасс

Раніше ми повідомляли про те, що Донбас виявився не потрібен Путіну. Таку думку озвучив публіцист і письменник Ян Валетов.

За його словами, “ДНР/ЛНР” – це не Крим і не Абхазія і російські влади зовсім не цікавить доля регіону.

“Це ж*па світу з херовым кліматом, з якої звалила мисляча частина населення. Не вся, звичайно, альтернативно мисляча залишилася, але від цього тільки гірше. Про інвестиції я щось не чув, та й хто захоче інвестувати в невизнаний Бандустан?”, – задається він питанням.

Валетів також підкреслив, що ніхто в Кремлі не збирається приєднувати до Росії окуповані території Донбасу.

Загрузка...