Лукашенко приголомшив увесь світ заявою про входження до складу РФ, відео: “Наші брати”

Глава Білорусі розкрив карти перед депутатами

Президент  Олександр Лукашенко спростував інформацію про те, що Білорусь «розчиниться» в Росії

загрузка...

5 грудня глава держави зустрівся з депутатами шостого і сьомого скликань у Палаці Незалежності, де, серед іншого розповів і про гучній «Союзній державі Росії і Білорусі».

Спочатку Лукашенко заявив, що «Російська Федерація – наш стратегічний партнер в економічній, політичній і військовій сферах , і там живуть наші брати, добросусідство перевірене часом, і країни залишаються союзниками», однак повністю впасти в «братські обійми» він не поспішає.

Загрузка...

Президент підкреслив, що всі розмови про те, що Білорусь перестане бути незалежною державою, – неправда, і ніхто ніколи не підпише документи, які принесуть шкоду країні.

«Я не пацан, який відпрацював 3-4-5 років президентом. Мені вистачило ось так. І я не хочу перекреслити все, що зробив я разом з вами і з народом, створивши суверенну незалежну державу, щоб її зараз вкласти в якийсь ящик з хрестом нагорі і кудись викинути або передати. Цього при мені не буде ніколи. Ми ніколи не збиралися і не збираємося входити до складу будь-якої держави. Навіть братньої Росії», – заявив він з трибуни.

Також він додав, що Мінськ і Москва не ведуть діалог з політичних питань у рамках інтеграції, наприклад, про створення єдиного парламенту.

Тим часом з’явилася інформації про те, що прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв «заспокоїв» Лукашенка, заявивши, що «будь-яка інтеграція – це в будь-якому випадку часткова втрата суверенітету, і цього не потрібно боятися».

Як відомо, в Білорусі відбулися парламентські вибори. Палата представників шостого скликання завершила свою роботу напередодні, а депутати сьомого скликання офіційно відкриють сесію в п’ятницю.

Источник

Загрузка...