Пальчевський розкрив небезпечну багатоходівку влади з ринком землі: «Чи варто так ризикувати?»

Експерт попереджає, що все може закінчитися дуже погано.

Андрій Пальчевський розповів про ймовірну багатоходівці влади з мораторієм на продаж землі

загрузка...

Як передає Politeka.net, про це відомий український бізнесмен, телеведучий і політичний експерт розповів у своєму новому відеозверненні (щоб переглянути – проскролльте сторінку вниз).

За його словами, ситуація з продажем української землі може закінчиться погано.

Загрузка...

«Сьогодні Степан Хмара звернувся до депутатів, яких в народі вже лагідно називають «трускавецькими оленями», з останнім попередженням. У перший раз до зеленої публіці звернулися з ласкавим словом «покидьки». І далі Степан Хмара говорив про те, що ви прекрасно знаємо, що у вас план продати ту землю і злиняти в теплі країни. Я не знаю, яку він мав на увазі, але я знаю точно, що якщо план полягає в тому, щоб взяти, вкрасти, продати, бігти – це закінчиться дуже погано», – сказав експерт.

При цьому він розповів, що існує думка, нібито президент Володимир Зеленський може використовувати ситуацію для підняття рейтингу.

«Злі язики, правда, стверджують, що в апараті президента Зеленського придумали чудову історію – дати депутатам абсолютно уделаться з спробами продати землю, а потім президент Зеленський практично монаршим волевиявленням візьме і становит цю дурість, і відновить рейтинг. Але чи варто так ризикувати президенту заради цієї навіть, здавалося б, дотепної шахової ідеї?», – зазначив Пальчевський.

Загрузка...