Зеленський повторив помилку Порошенка з Донбасом, українці обмануті: “третього шляху немає”

Президент Володимир Зеленський сьогодні повторює давню маніпуляцію його попередника Петра Порошенка

загрузка...

Такою думкою поділився   на своїй сторінці в «Фейсбук», політолог Михайло Басараб, пише  Politeka

Він зазначив, що вибір, при якому українцям пропонують лише два варіанти – війна проти Росії або мир на умовах Кремля – насправді є давньою маніпуляцією.

Загрузка...

“Банкова запустила цю супервредную ж дурилку ще 5 років тому. Суспільству нав’язували наратив, згідно з яким іншої альтернативи тут просто не існує”, – пише Басараб.

За словами політолога, Володимир Зеленський зараз теж почав повторювати цю давню маніпуляцію, запущену його попередником.

«Виходить, що ті, хто виступає проти поступок Москві, є прихильниками великої війни з Росією. Третього тут не дано. Зеленський вперто твердить, що ті, хто проти становлення світу на Донбасі підштовхують його розв’язати криваву бійню на Донбасі, але ж це неправда», – пише він.

«Як у період президентства Порошенко, так  і зараз велика частина українців вважає, що Україна обов’язково поверне собі і окуповану частину Донбасу, і Кримський півострів.  Причому відбудеться це повернення саме на українських умовах. До тих пір, поки ці території не стануть частиною України, відповідальність за все, що відбувається, згідно з нормами міжнародного права, там несе окупант», – додав політолог.

Раніше ми писали,  президент Володимир Зеленський заявив, що його першочерговим завданням на посту президента є завершення війни на Донбасі дипломатичним шляхом. Також він додав, що введення миротворчої місії на Донбас не розглядається.

«Ті, хто відважно захищає Україну повинні повернутися переможцями. Ми повинні завершити війну і повернути свої території. Але я неодноразово говорив, що єдиний шлях до цього — дипломатія», — зазначив Володимир Зеленський.

Крім цього, Зеленський зазначив, що питання введення миротворчої місії на Донбасі не піднімають в Мінську і він сам його не піднімає.

«Я дуже обережно ставлюся до теми миротворців на Донбасі. Я не хочу, щоб у нас був абхазький сценарій, був придніпровський сценарій. Я не піднімаю тему миротворців, і в Мінську не підіймають цю тему. Я задоволений, якщо миротворці будуть на кордоні України і РФ — будь ласка, туди ми їх запрошуємо», — заявив президент України.

Загрузка...