“Це така ганьба, яку я не сподівався побачити на шостий рік вiйнu”: Москаль жopctko розкритикував дії нової влади (відео)

Відомий український політик, екскерівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації та Закарпатської ОДА Геннадій Москаль на своїй сторінці у соцмережі Facebook розкритикував закупівлю Україною електроенергії в Росії та прокоментував теперішні дії влади щодо Донбасу.

загрузка...

Далі пряма мова:

“Вперше з 2015 року Україна в інтересах підприємств Ігоря Коломойського починає закуповувати електроенергію в Росії – це така ганьба, яку я не сподівався побачити на шостий рік війни. І закуповувати електроенергію ми будемо не аби в кого, а в фірми Ігоря Сєчина – колишнього помічника путіна.

Загрузка...

До речі, у березні 2014 року Сєчин потрапив до санкційного списку уряду США через його роль у дестабілізації ситуації в Україні. Йому заборонено в’їзд до США, його кошти заморожені на американських рахунках та американським громадянам і компаніям заборонено будь-які ділові стосунки з компаніями, до яких причетний російський олігарх.

Початок відкритої співпраці України з людиною, яка потрапила в санкційний список США за агресію проти України – це саме та деталь, якої нам конче “не вистачало” на фоні останніх подій в Штатах і напруження стосунків з цією країною.

Це все, що вам треба знати про спроможність цієї команди закінчити війну з Росією нашою перемогою.

Раджу переглянути відео – там ще багато цікавого.”

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Джерело

Загрузка...