Андрій Пальчевський розкрив несподівану пpaвдy про фataльне рішення: «Зеленського підставили»

Андрій Пальчевський прокоментував зрив відведення військ на Донбасі, і вказав на один важливий нюанс

загрузка...
Як передає Politeka, в ефірі програми “Великий Вечір” на Newsone політичний експерт і телеведучий висловив думку, що розвення сторін не відбулося через тиск громадськості, а не через провокації бойовиків. (Щоб подивитися відео – проскрольте вниз)

«Хочеться сказати, де ваші вчені, Володимире Олександровичу? Де ваші філософи? А там якась група людей, яка створила ось цю «зю капсулу», я її називаю. І природно він не відчув в критичний момент… Президент був підставлений цією групою людей. І що сталося? Тепер винен ніби як Зеленський. Хоча до чого тут Зеленський? Він явно покладався на доповіді, які йшли там від… Я не знаю всіх цих людей. І не хочу, до речі знати. Тому що мені навіть Клімкін своєю напористістю подобався більше. А ці якісь…», – заявив Пальчевський.

Загрузка...
При цьому він дав пораду, як уникнути подібних ситуацій.

«Треба прислухатися до різних точок зору», – підкреслив Пальчевський.

Раніше повідомлялося, що Пальчевський заявив, що не все населення України однаково дивиться на питання Донбасу.

«І у нас там є дві групи людей. Зверніть увагу, чим далі від війни – тим більше розмов, що її потрібно продовжувати до переможного кінця. Жителі цих територій готові на будь-які умови, бо у них заїкаються діти, гинуть родичі», – заявив Пальчевський.

За його словами, в таких питаннях необхідний референдум.

«Абсолютно очевидно одне. Якби адміністрація сьогоднішня українська в особі першої людини і його помічника все таки порадилися з народом, мені здається, не виходили б люди на майдан», – підкреслив Пальчевський.

Джерело

Загрузка...