WOK! “Назад! До б0ю!”: поліція відкрила вprpнь по людях Білецького, кадри бoжeвiлля на блокпосту

 Російсько-окупаційні війська “Л/ДНР” запустили ракети у бік сил ООС

загрузка...

Про це інформує російський Telegram-канал “Раніше всіх. Ну майже”

Повідомляється, що підконтрольні Російській Федерації терористи сповістили про готовність почати процес розведення сил і засобів на Донбасі

Загрузка...

проросійський бойовик

Зокрема, бойовики з окупаційного угруповання “ЛНР” запустили сигнальну ракету на знак готовності почати відведення сил в районі населеного пункту Петровське.

Через час з’явилася інформація про те, що терористи “ДНР” також запустили сигнальну ракету в знак готовності почати відведення сил на Донбасі.

Однак, процес відведення військ і засобів в зоні проведення ООС може бути відкладений, оскільки за один день спостерігачі ОБСЄ зафіксували на Донбасі 500 вибухів.

Повідомляється, що в період з вечора 4 по вечір 5 жовтня в Донецькій зросла кількість порушень режиму припинення вогню.

Зокрема, представники СММ зафіксували більше вибухів (близько 500), якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (приблизно 210 вибухів).

Більшість порушень режиму припинення вогню мали місце в районах на північно-північно-схід від Мар’їнки (підконтрольна уряду, 23 км на південний-захід від Донецька), на південний захід від Докучаєвська (непідконтрольна уряду, 30 км на південно-захід від Донецька), а також на південно-захід і схід від Світлодарська (підконтрольний уряду, 57 км на північний схід від Донецька).

Також є інформація про те, що силовики відкрили вогонь по ветеранам і активістам, які прямували в Золоте.

За інформацією Telegram-каналу Klymenko Time, вогонь по протестувальниках, які виступають проти відведення ЗСУ на Донбасі, відкрили правоохоронці на блокпосту в Кремінному. Також в мережі з’явилися перші кадри з місця НП

вибух ато

Крім цього, російсько-окупаційні війська “Л/ДНР”, за інформацією прес-центру штабу ООС, напередодні обстріляли позиції ВСУ в районі Золотого, де повинен був стартувати відвід військ, тому Україна відклала запуск процесу

Як відомо, відведення військ на Донбасі може стартувати тільки за умови, якщо в зазначених ділянках фронту не було зафіксовано обстрілу протягом 7 днів.

Загрузка...