Зеленський зробив ceнcaційну заяву про російську мову: «інакше і бути не може»

Президент України Володимир Зеленський показав своє бачення статусу російської мови на Донбасі

загрузка...

Про це він розповів журналісту видання Українські новини.

Журналіст нагадав президенту інтерв’ю голови його Офісу Андрія Богдана, в якому він заявив про офіційний статус російської мови. Зокрема, Богдан виніс на референдум питання надання офіційного статусу російській мові в Донецькій і Луганській областях, якби вони були підконтрольні Україні. На що Зеленський у відповідь заявив, що не бачить тут жодних проблем.

Загрузка...

«Я думаю, що ми коли-небудь припинимо війну, треба дати людям в Донецьку говорити на тій мові, на якій вони хочуть. В чому тут проблема? У нас немає цієї проблеми», – зауважив Зеленський.

Зеленський впевнений, що на людей вплинула інформаційна війна.

На його думку, українцям увесь час нав’язували думку, мовляв в Україні не можна говорити російською мовою.

«Ось я президент і говорю з вами, як хочу. Буде у донеччан спеціальне прохання, щоб вони могли заповнювати документи російською мовою, – я не бачу великої проблеми в тому, щоб це обговорити», – підкреслив президент, перейшовши при цьому на російську мову.

зеленский богдан

Також раніше повідомлялося, що прес-секретар президента України Юлія Мендель принесла вибачення за недавній скандал з неправильним написання назви української столиці. Днями представник Володимира Зеленського потрапила у скандал, використавши у своїй публікації в Твіттері «російський» варіант написання назви столиці – Kiev, замість Kyiv.

Після хвилі обурення з боку українців Мендель вирішила особисто прокоментувати цей інцидент в тій же соцмережі. Вона визнала свою помилку і підкреслила, що в подальшому буде використовувати тільки українську версію.

«Kyiv not Kiev. Я не змінила назву столиці України в недавній цитаті. Винувата. Всі мої твіти говорять тільки про українську версію Києва», – написала спікер.

Загрузка...